VALI CORLEONE KING I FAMILJES CORLEONE !? - 8 July 2012 - Blog - ATDHEU
Main The title of your home page You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here.
 
Hëne, 2014-04-21, 3:36 AMMirësevini Guest | RSS
Main
BIGBROTHER ALBANIA 7

RTK 1

TOP CHANNEL

RTV21,KTV,KLANKOSOVA

VIZION+

ALSAT M

TV ERA

JUG TV

SUPER FOLK

SUPERSONIC STV

KTV

RTV 21

KLAN KOSOVA

T PLUS

TV KLAN

TVSH

EXPLORER SHKENCE

DIGITALB FILM AKSION

BANG BANG

ZICO TV

ARTA

RTV FAN

NEWS 24 LIVE

ALBANIAN SCREEN

RROKUM LIVE

www.infoshqip.tk

atdheu.ucoz.com-Google pagerank,alexa rank,Competitor

SHIKO POSTIMET

Vizitoret

Total online: 6
Mysafir: 6
Antarë: 0

Main » 2012 » Korik » 8 » VALI CORLEONE KING I FAMILJES CORLEONE !?
10:39 PM
VALI CORLEONE KING I FAMILJES CORLEONE !?
Shpërndaje
Valentino Corleone,Vali nga Gjilani po kalon pushimet në Kosovë.

Ndoshta ky emër nuk u është i njohur,miloneri 29 vjecar shqiptarë i cili jeton në Sicilia të Italis po kalon pushimet në Kosovë,ne video tregon se pas vete ne pushim ka dy BMW 6,një BMW 5 dhe një BMW 3,si dhe AUDI Q5,ju ftojm qe në vazhdim te ndiqni videon.

Category: Vip lajme | Views: 2098 | Added by: ADMIN | Tags: Vali Corleone, Corleone, Vali | Rating: 5.0/1
Total comments: 3
0  
2 florim   (2012-10-04 0:08 AM)
tung vali karleone ma i forti je n kosove bravo flori ferizaj

0  
1 florim   (2012-10-04 0:07 AM)
pershendtje nga ferizaji vali karleone ma i forti je

Name *:
Email:
Code *:
ORA MOMENTALE

na bëni LIKE

SUPER SPORT KOSOVA 1

SUPER SPORT KOSOVA 2

SUPER SPORT ALBANIA 1

SUPER SPORT ALBANIA 2

KUJTESA SPORT

RTK RTV21 KTV

RADIO KOSOVA

RADIO MERGIMI

TOP ALBANIA RADIO

Luaj-Milioneri

KAFENEJA JONE

RADIO DUKAGJINI

Humor-Stupcat 2012

PRIVE

Rating for atdheu.ucoz.com

ARTA

Copyright WWW.INFOSHQIP.TK © 2014
Create a free website with uCoz